Rozgrywki w badmintona

Rozgrywki w badmintona, które na stałe zagościły w kalendarzu imprez szkolnych już po raz trzeci wprawiły w ruch rakietki i lotki naszych uczniów. W tym roku pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego Z.S Br. A. Kosiby zostało przygotowanych 17 uczestników. Każdy z nich włożył mnóstwo pracy w doskonalenie swoich umiejętności, aby jak najlepiej zaprezentować się w rozgrywkach. Dobrze przetrenowany okres poprzedzający turniej dał dużo pewności i siły uczniom, którzy swą grą zachwycili nauczycieli, sędziów i liczną publikę. W szkole podstawowej 1 miejsce zajął Patryk Front, 2 – Marek Minczak, 3-Norbert Urban, 4-Mateusz Minczak 5-Franciszek Kasprzyk 6-Grzegorz Kula
Szkoła podstawowa:
1- Iwona Owsianka,
2-Natalia Sarga
3- Katarzyna Kruszyna
4- Zofia Cygani
k 5- Kinga Bujas
6- Weronika Szaruga.

W Szkole Przyspasabiającej do Pracy
1- Grzegorz Golik,
2- Marcin Kozioł,
3- Jakub Dymurski,
4- Dawid Jania,
5- Bartłomiej Karnia.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Duże podziękowania dla organizatorów pani Magdalenie Zakolskiej i Beacie Markowskiej, a także panu Pawłowi Zakolskiemu i Mateuszowi Mikołajczykowi.

Facebooktwittergoogle_plus