Majsterkowo

Gwoździe, młotek, deska, stuku, puku, puk… Dzisiaj uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnych warsztatach „Majsterkowo” zorganizowanych na terenie sklepu Castorama Kraków – Zakopianka. Warsztaty prowadzone są w 4 blokach tematycznych: środowisko, energia, drewno oraz dekoracje. Ich celem jest rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększanie wiedzy i świadomości ekologicznej. Nasi uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy wykonali dzisiaj skrzynkę, którą należało samodzielnie zbić z gotowych deseczek oraz ozdobić kolorowymi naklejkami. Majsterkowanie okazało się po raz kolejny wspaniałą zabawą! Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w Castoramie!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus