Moje ulubione zwierzę

W czwartek 27 października odbyło się długo oczekiwane ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Moje ulubione zwierzę”. Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego dnia zwierząt obchodzony w październiku. Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej z ogromnym zaangażowaniem wykonali piękne prace. Wśród domowych zwierząt jak pieski, kotki i rybki pojawiły się także ptaki, struś, myszka, byczek, koń, żyrafa, a nawet cała farma. Z pośród zgłoszonych 48 prac jury, wytypowało jedno pierwsze miejsce za wspólną pracę dla Krzysztofa Maderak oraz Bolesława Wyligały z klasy III UA, dwa drugie miejsca dla Wiktorii Chudaszek z kl. V UB oraz Piotra Branickiego
z kl. III L, trzecie – równie zaszczytne miejsce zajęła Katarzyna Kruszyna z kl. 6L. Ponieważ wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie, tak też organizatorzy postanowili nagrodzić każdego uczestnika konkursu. Wszystkim uczniom jeszcze raz gratulujemy pomysłów oraz serdecznie dziękujemy za piękne prace, które długo jeszcze będą zdobić główny hol naszej szkoły. Podziękowania również kierujemy do wszystkich nauczycieli, którzy wspierali naszych uczniów.

Opracowała: Justyna Pawelec

Facebooktwitter