Bezpieczna droga do szkoły

We wrześniu i październiku w naszej szkole wychowawcy przeprowadzili zajęcia mające na celu przypomnienie i pogłębienie wiedzy o tym, jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły i domu po zajęciach. Nauczyciele rozmawiali z dziećmi o prawidłowym przekraczaniu jezdni, zachowaniu w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów, stosownym zachowaniu się w publicznych środkach transportu, rozwijaniu u uczniów odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych. Na podstawie zdobytych i utrwalonych wiadomości, uczniowie szkoły podstawowej wykonali plakaty pt.: „ Bezpieczna droga do szkoły”. Nad zebraniem plakatów czuwały panie J. Koszler, A Bochenek i R. Zawora. Galerię pomysłów jak zdaniem uczniów, wygląda bezpieczna droga do szkoły można oglądać w holu szkoły.
Serdecznie zapraszamy!

Opracowała: R. Zawora

Facebooktwitter