Półkolonie w naszej szkole: „Wakacyjne harce” i „Ekologiczne harce”

Nadeszły wakacje, a więc czas przeznaczony na odpoczynek i zregenerowanie sił po trudach roku szkolnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców nasza szkoła zamienia się w miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić atrakcyjnie wakacyjny, wolny czas. Przez najbliższe 3 tygodnie dzieci będą wypoczywały na 2 półkoloniach:
– od 27 czerwca do 1 lipca – „Wakacyjne harce”
– od 4 lipca do 15 lipca – „Ekologiczne harce”
Na organizację półkolonii szkoła pozyskała środki finansowe z następujących źródeł:
-Telewizja Polska S.A. – Reklama Dzieciom
– Fundacja „ENERGA” Gdańsk
– Gmina Wieliczka oraz Gmina Niepołomice
– Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie
Uczestnikom półkolonii zapewniamy urozmaicony i bogaty program – liczne wycieczki, wyjścia na basen, zajęcia plastyczne, kulinarne, ruchowe, terapeutyczne (m.in. dogoterapię), warsztaty ekologiczne, konkursy z nagrodami oraz smaczne posiłki. Program półkolonii został opracowany tak, aby pobudzić i rozwijać aktywność fizyczną dzieci, doskonalić ich umiejętności i zainteresowania, a także zainteresować je najbliższym otoczeniem oraz zagadnieniami ochrony środowiska. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać relacje z aktualnych wydarzeń!

Opracowała: Małgorzata Majka

P%c3%b3%c5%82kolonia%20obrazek

Facebooktwittergoogle_plus