Konkurs Fotograficzny

W ostatnich miesiącach zachęcaliśmy Państwa do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym zatytułowanym „Mój aktywny weekend z rodziną”.Jego wyniki zostały przedstawione podczas obchodów Dnia Matki i Ojca, które odbyły się w naszej szkole 25 maja. Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Agnieszka Tabor, Magdalena Wąchała, Patryk Barański, Maciej Piątek, Mikołaj Francuz oraz Wojciech Miękina.

Miejsce I wraz z nagrodą główną – sesją zdjęciową w „FOTO-budce” należały do Dominika Szylara z kl. VUB. Dominik wraz z najbliższymi członkami rodziny odebrał już swoją nagrodę, szalone zdjęcia mogą podziwiać Państwo poniżej Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi Bochenek za wykonanie zaskakujących fotografii i świetną zabawę podczas sesji!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Opracowała: I.Winiszewska, J.Michałek-Balonek, D.Dziadusz

 

Facebooktwitter