Gala biesiadna z Klubem Seniora

Kolejne spotkanie z przyjaciółmi naszej szkoły – Klubem Seniora z Dworu Czeczów w Krakowie, miało tym razem zupełnie inny charakter. Postanowiliśmy bowiem spróbować naszych sił we wspólnym śpiewie. Na potrzeby spotkania powstał specjalny śpiewnik, w którym zgromadziliśmy wszystkie nasze ulubione piosenki. Były to utwory, które najchętniej śpiewamy przy okazji towarzyskich spotkań. Jak na galę biesiadną przystało nie mogło na niej zabraknąć prawdziwego muzyka; i tak przy dźwiękach gitary popłynął prosto z naszych serc gromki śpiew. Przekonaliśmy się, że radość śpiewania jest niesamowita, a dzielenie się śpiewem z innymi prawie nas uskrzydla! Nasi wspaniali goście przygotowali dla dzieci dodatkowe niespodzianki – były to zagadki i oczywiście nagrody za udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Nasze muzyczne spotkanie upłynęło we wspaniałej, radosnej atmosferze. Dziękujemy naszym drogim Przyjaciołom z Klubu Seniora za otwarte serca, wrażliwość, troskę i chęć dzielenia się z nami swoim doświadczeniem!
Na zakończenie aforyzm:

Idź tam, gdzie słyszysz śpiew, tam dobre serca mają.
Źli ludzie, wierzaj mi, ci nigdy nie śpiewają!

Opracowała: Małgorzata Majka

Facebooktwittergoogle_plus