Występ Zespołu “Fletnia”

Dnia 12 grudnia w ramach cyklu spotkań “Ciekawi goście w naszej szkole”, nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym koncercie kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu „Fletnia” działającego przy Szkole Podstawowej im. Św. Jana Bosco w Zakrzowie pod kierunkiem pani Anny Ptasznik.
Zespół rozpoczął swoją działalność w roku 2006 z inicjatywy pani Ani pod nazwą „Pastuszkowie”. W swoim debiucie zajął pierwsze miejsce podczas II Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Obecną nazwę zespół przyjął w 2009 roku, a w skład chóru wchodzą uczniowie klas I-VI.
Nasi uczniowie usłyszeli niezwykle bogaty program świąteczny, w tym znane i lubiane kolędy oraz pastorałki.  Ogromne wrażenie sprawił na wszystkich nie tylko wspaniały śpiew, ale również niezwykła gra flecie sopranowym prostym członków zespołu.

Na zakończenie koncertu pani dyrektor Bożena Prochwicz ze wzruszeniem podziękowała naszym gościom za piękny występ i nagrodziła ich medalem “Przyjaciela Szkoły”.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi “Fletnia” oraz pani Ani Ptasznik za piękny występ!!

Opracowała: Kinga Biel, Małgorzata Majka, Paulina Szyszkowicz

Facebooktwittergoogle_plus