Jiu-Jitsu – filozofia życia

W nowym roku szkolnym 2015/2016 będziemy kontynuować realizację innowacji pedagogicznej “Ciekawi goście w naszej szkole”. Pierwszym z gości był Marcin Marek – osoba posiadająca wiele pasji i zamiłowań – bieganie, jazda konna, jazda motorem i przede wszystkim Ju jitsu (3 Dan), o którym opowiadał dzieciom z wielkim zaangażowaniem. Nasi uczniowie mieli okazję przymierzyć kimono, dużo emocji wzbudziły prezentowane ciosy i rzuty. Nasz gość zaprezentował również krótki pokaz z bardzo ostrym mieczem. Aktywna postawa, mnogość pasji i hart ducha Pana Marcina wzbudziły podziw wśród uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. na pożegnanie został obdarowany brawami oraz medalem “Przyjaciela Szkoły”.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie i czekamy na kolejną wizytę!

Zobacz więcej

Opracowała: Paulina Szyszkowicz, Kinga Biel

Facebooktwittergoogle_plus