„Wiosna ma milion barw” – konkurs fotograficzny

Wiosna to pora roku uznawana przez wielu za najpiękniejszą. Kolorowe kwiaty, motyle tylko proszą, aby uwiecznić je na zdjęciu. Dlatego zapraszamy wszystkich posiadaczy aparatów fotograficznych i telefonów do wykonywania zdjęć i wzięcia udziału w konkursie.

 

Regulamin konkursu:
1. Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych oraz gimnazjum.
2. Każdy uczestnik może nadesłać 3 zdjęcia wydrukowane na kartce A4 z zamieszczonym na dole kartki podpisem zdjęcia oraz imieniem i nazwiskiem autora np:
„Wiosenne kwiaty” – Jacek Polak
(preferowana czcionka Times New Roman rozmiar 22 lub podobnej wielkości)
3. Każda praca powinna zawierać na odwrocie kartki dane (imię i nazwisko uczestnika, szkoła/klasa, imię i nazwisko opiekuna, numer telefonu szkoły)
4. Prace proszę nadsyłać do 29 maja 2015 na adres:
Zespół Szkół im. Brata Alojzego Kosiby
ul. Piłsudskiego 105
32-020 Wieliczka
5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 VI podczas Szkolnego Dnia Patrona – osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną poinformowane w dniu 1 VI. 2015 r.
6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zatrzymania prac konkursowych oraz eksponowania ich na wystawach oraz w prasie lokalnej (informacja pokonkursowa).
7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie danych osobowych do potrzeb konkursu.
Prosimy o przekazanie regulaminu zainteresowanym oraz umożliwienie wydrukowania zdjęć, młodzieży nie posiadającej drukarki.

Organizatorzy:
Krystyna Kluska, Renata Zawora, Małgorzata Ryńska, Monika Figiel

Facebooktwitter