Ach! Co to był za bal..

Na kilka godzin sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną pięknych dam i eleganckich kawalerów. Uczniowie tańczyli pod okiem profesjonalnej tancerki tańca towarzyskiego, która swoją energią zachęcała wszystkich do zabawy. Nie zabrakło również naszych przyjaciół z Zespołu Szkół Zawodowych, którzy bawili się z nami w rytm skocznej muzyki, bez których ten bal nie byłby tak wyjątkowy.

Skoczne tańce na gazecie i z balonami sprawiły uczestnikom balu wiele radości. Już nie możemy doczekać się kolejnej zabawy karnawałowej.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Kaczmarczyk, ks.Piotrowi Burtanowi oraz uczniom Zespołu Szkół Zawodowych w Wieliczce za urozmaicenie zabawy naszym podopiecznym, dziękujemy za bezinteresowną pomoc w organizacji balu karnawałowego w naszej szkole.

Opracowała: Paulina Szyszkowicz

 

 

Facebooktwittergoogle_plus