Zamoyski CUP

Dnia 16.05. 2019r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: M. Smoleń, A. Piecuch, M. Król, J. Dymurski, K. Cąber, D. Gawlik, D. Krówka, G. Urantówka i F. Kasprzyk uczestniczyła w Turnieju Piłki Nożnej w Krakowie na zaproszenie SOSW nr 2.
Drużyna pod kierunkiem nauczycieli B. Markowskiej i M. Zakolskiej w wyniku sportowej rywalizacji zajęła 3-cie miejsce w kategorii dziewcząt oraz 3-cie miejsce w kategorii chłopców zdobywając puchary i dyplomy. Uczeń naszej szkoły M. Król został królem strzelców całego turnieju.
Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, wykorzystanie sportu do realizacji celów rehabilitacyjnych, rewalidacyjnych i wychowawczych oraz integracja środowiska osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Dziękujemy za sportowego ducha walki i zasady fair play!

M. Opracowała: M.Zakolska

Facebooktwittergoogle_plus