Nowy numer gazetki

image001

Nowy numer gazetki

Miło nam poinformować, że do nabycia jest już 3 w tym roku szkolnym numer gazetki szkolnej na płycie CD. Tak jak dotychczas w gazetce znajdziecie Państwo m. in. zdjęcia i relacje z wycieczek, zajęć, innowacji i zajęć pozalekcyjnych, kącik sportowy, kącik kulinarny.
Oprócz relacji szkolnych będą Państwo mogli również obejrzeć występy uczniów na przeglądzie szkolnym ,,KOSIBA MA TALENT” oraz prezentacje uczniów nt. psów a także przedstawienie pt. ,,O psie, co żadnej pracy się nie boi” z okazji szkolnego DNIA PSA.
Płyta do nabycia u pani Ewy (na portierni).

Bardzo prosimy przy tej okazji o drobne datki na Radę Rodziców przeznaczone na wydawanie szkolnej gazetki.

Zapraszamy do lektury i życzymy miłego oglądania :)

Nauczyciele ZS im. Brata A. Kosiby

Facebooktwittergoogle_plus