IV Turniej Ringo

Nasza szkoła już po raz czwarty powitała w swoich gościnnych progach miłośników gry w ringo. Dnia 20 listopada na turnieju stawiły się drużyny z województwa małopolskiego (Kraków, Szymbark). Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza (uczniowie szkoły podstawowej) i grupa starsza (uczniowie klasy gimnazjalnych i przysposabiających do pracy). Po zaciętej walce klasyfikacja przedstawia się następująco:
Grupa młodsza:
I miejsce SOSW NR 6
II miejsce ZS WIELICZKA
III miejsce SOSW SZYMBARK
IV miejsce SOSW NR 3

Grupa starsza:

I miejsce SOSW NR3
II miejsce ZS WIeliczka
III miej SOSW SZYMBARK
IV miejsce SOSW NR 6

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody indywidualne oraz prezenty dla szkół. Po nieugiętej walce i wysiłku fizycznym nadszedł czas na poczęstunek – pyszną, sycącą zupę i słodkości. Młodzież wyjeżdżała z naszej szkoły w bardzo dobrych humorach. Spotkamy się znów za rok!

Opracowała: B.Markowska, K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus