Mikołajkowe spotkanie z Klubem Seniora

Dzisiaj odbyło się mikołajkowe spotkanie z naszymi przyjaciółmi z Klubu Seniora działającym przy Domu Kultury „Dwór Czeczów” w Krakowie, które po raz kolejny pokazało jak ważne jest podtrzymywanie międzypokoleniowej więzi. Od dawna wiadomo przecież, że najlepiej czytają, opowiadają i śpiewają Seniorzy. Są mistrzami słuchania i prowadzenia rozmów na wszystkie tematy. Dzięki ich zaangażowaniu i cierpliwości uczniowie naszej szkoły poznają tradycje, zwyczaje oraz historię naszego regionu i kraju. Dzisiejsze spotkanie poświęcone było opowieściom o Krakowie, jego przeszłości i zabytkach. Nie zabrakło w nim zagadek, a za poprawne odpowiedzi uczestnikom spotkania upominki wręczał prawdziwy św. Mikołaj! Spotkanie okraszone było również pięknym śpiewem Bieżanowskich Trubadurek.
Dziękujemy Państwu za wielkie serce, ciepło, ogromny entuzjazm i dużą dawkę pozytywnej energii, którą jesteśmy za każdym razem obdarowani!
Do zobaczenia wkrótce!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus