Szkolny Turniej w Bowlingu

17.11.2015 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w I Szkolnym Turnieju w Bowlingu zorganizowanym przez Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno -Sportowe „Sprawni-Razem” w Krakowie w Pinkbowling. Po zaciętej sportowej rywalizacji druzyna naszej szkoły zdobyła I miejsce w kategorii szkół podstawowych i VI miejsce w kategorii Gimnazjum. w punktacji indywidualnej najlepsi okazali się najmłodsi zdobywając: złoty medal-Wiktoria Wojciechowska srebrny medal-Mateusz Minczak a brązowy medal-Franciszek Kasprzyk. Gratulacje! Drużyny reprezentowali- szkoła podstawowa: W. Wojciechowska, M. MInczak, F. Kasprzyk i D. Gawlik Gimnazjum- N. Sarga, K. Zapiór, M. Król i G. Urantówka. Opiekę nad zawodnikami sprawowały-B. Markowska i M. Zakolska.

Opracowała: Beata Markowska

Facebooktwittergoogle_plus