Zawody lekkoatletyczne

Reprezentacja naszej szkoły 13 maja wzięła udział w lekkoatletcznych zawodach sportowych rozgrywanych na stadionie AWF w Krakowie. Spośród ośmiu konkurencji, po zaciętych bojach i zmaganiach wywalczone zostały cztery medale: Patrycja Juszczyk oraz Marcin Kliszcz zdobyli bronzowe medale w biegu na 100 metrów. W skoku wzwyż srebrny medal zdobył Konrad Zapiór, a bronz powędrował do Arkadiusza Tondosa. Cała nasza reprezentacja z dużym zaangażowanie brała udział w poszczególnych konkurencjach dostarczając wszystkim dużo emocji i wynosząc ogrom satysfakcji i doświadczenia z którego będą korzystać w trakcie kolejnych zawodów.

Skład naszej reprezentacji: Marcin Kozioł, Bartek Karnia, Joanna Kocemba, Adrianna Pawlik, Katarzyna Kmieć, Jakub Palka, Arkadiusz Tondos,Marcin Kliszcz,Konrad Zapiór,Marcin Król, Mateusz Pająk,Grzegorz Urantówka, Patrycja Juszczyk.

Opracował: M. Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus