Walentynki

14 lutego 2020 roku w Walentynki, jedna z klas szkolnych zamieniła się w Pocztę, gdzie uczniowie mogli odebrać zaadresowane do siebie kartki i życzenia walentynkowe. Pracownicy Poczty Walentynkowej: Jakub, Marcin i Maciej przekazywali adresatom: kartki, laurki, serca origami, które można było wrzucać do skrzynki na listy ustawionej w holu głównym szkoły jeszcze przed feriami. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani słodkościami. Dla nauczycieli również czekała słodka niespodzianka – muffinki przygotowane przez uczniów klasy 1PPD z p. Martą Tokarz. Podczas wręczania przesyłek towarzyszyły niemałe emocje: radość, zawstydzenie, zaskoczenie. Na pewno dla każdego obdarowanego był to niezwykły wyraz sympatii, przyjaźni czy pierwszych miłości. Walentynek nie zabrakło również dla nauczycieli, pracownicy poczty walentynkowej dotarli z przesyłkami do Pani Dyrektor oraz do Pokoju Nauczycielskiego. Niektórzy już teraz zapewne nie mogą doczekać się Walentynek w przyszłym roku, nie tylko zastanawiając się, od kogo może dostaną Walentynkę ale także komu można ją podarować…Wszystkim życzymy dużo miłości każdego dnia!

Organizatorzy Poczty Walentynkowej: Paulina Olipra, Marcelina Pacura, Joanna Szostak, Renata Zawora.

Facebooktwittergoogle_plus