V Międzyszkolny Turniej Ringo

V Międzyszkolny Turniej w Ringo już za nami. Mieliśmy okazję gościć znakomite drużyny:SOSW nr 3 z ul. Praskiej, SOSW nr 6 z ul. Niecałej, SOSW nr 1 z ul. Szujskiego, SOSW nr. 2 Zamoyski, SP nr 71 z Nowej Huty, SOSW Szymbark, ZPSW-O Nowy Targ. Nasza szkoła w kategorii młodszej miała dwie reprezentacje oraz jedną w kategorii starszej. Zawody przebiegały w iście mistrzowskim stylu. Długie wymiany, przemyślane rzuty, pełne poświęcenia pady, dawały obraz dużej zaciętości i wyrównanego poziomu.

Tak wysoki poziom gry, wzbudzał aplauz i ogromne zainteresowanie kibiców, którzy swoim zachowaniem mogliby pretendować do nagrody na najlepszego i najgłośniejszego kibica wśród wszystkich szkół.

W kategorii starszej reprezentacja gospodarzy nie zawiodła swoich fanów i po niezwykle dramatycznym meczu zwyciężyła z drużyną z Praskiej zdobywając pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Ringo na najbliższy rok.
Drugie miejsce zdobyła SOSW nr 3 z ul. Praskiej, trzecie SOSW nr 1 z ul. Szujskiego,  czwarte SOSW nr 6 z ul. Niecałej, piąte SP nr 71 z Nowej Huty szóste SOSW Szymbark, siódme ZPSW-O Nowy Targ ósme SOSW nr. 2 Zamoyski. W kategorii młodszej pierwsze miejsce wywalczyła również nasza szkoła, Drugie powędrowało do Szkoły z Zamoyskiego, trzecie wywalczył SOSW Szymbark, czwarte SP nr 71 z Nowej Huty, piąte ZPSW-O Nowy Targ, szóste SOSW nr 3 z ul. Praskiej, siódme II reprezentacja naszej szkoły . Po takim widowisku tylko łza się w oku kręci, że na kolejne będziemy musieli czekać do przyszłego roku.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju Pani Beaty Markowskiej i Magdy Zakolskiej, których tytanicza praca przyczyniła się do organizacji turnieju i sukcesów naszych uczniów. Dziękujemy również Panu Pawłowi Jedynakowi i Mateuszowi Mikołajczykowi za sędziowanie. Oraz wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia turnieju.

Facebooktwittergoogle_plus