Patchworkowy labirynt kolorów

Warsztaty w Domu Kultury INSPIRO w Podłężu to zawsze niezapomniana przygoda z igłą i nitką. Prowadząca Pani Ania przygotowuje dla nas ciekawe propozycje. Szyliśmy już kurki, piórniki, tulipany, skarpety na prezenty, poduszkę, torby na zakupy, breloczki i wiele innych wspaniałych rzeczy. Ale tym razem nie czekały na nas maszyny do szycia, bowiem pani Ania zaproponowała inną, niezwykłą formę zajęć jaką było malowanie na płótnie. Nauczyliśmy się mieszać kolory, przypomnieliśmy sobie barwy podstawowe oraz pochodne. Zabawy i radości było mnóstwo, gdyż powstawały coraz to ciekawsze kolory tworząc nową paletę barw. Z kolorowych kwadratów powstał prawdziwy jesienny patchworkowy labirynt kolorów, który uczniowie 8ub i 3PP dumnie prezentują na poniższych zdjęciach. Była to I część zajęć, gdyż prace będziemy kontynuować na następnych zajęciach. Już nie możemy się doczekać końcowego efektu.

Opracowała: R.Zawora

Facebooktwittergoogle_plus