Festiwal Muzyczny „Co nam w duszy gra”

Dnia 30 maja (czwartek) w Auli szkoły podczas I Szkolnego Festiwalu Muzycznego „Co nam w duszy gra” uczniowie zaprezentowali utwory bliskie ich sercom. Występy miały charakter wokalny, wokalno – taneczny, taneczny lub formę teledysku. Jury w składzie: Pani Dyrektor, Pan Zbyszek Urbaniec oraz Pani Karolina, Pan Adrian i Pan Krzysztof – członkowie Zespołu Do Rana wyłoniło następujących laureatów:
W kategorii klas młodszych
I miejsce wytańczyła klasa 2 LA
II miejsce wyśpiewała Ola Piecuch
III miejsce wytańczyła Zuzanna Lasek
W kategorii klas starszych:
I miejsce bezkonkurencyjnie zajęła klasa 3 GŻA
II miejsce wyśpiewał Daniel Gawlik
III miejsce zajęło Kółko Taneczne

Jak na Festiwal przystało, osobą prowadzącą był Konferansjer Pan Radosław Omieciński. Nasz Gość Specjalny swoją niesamowitą energią zachęcił widownie do oklaskiwania i wspólnej zabawy podczas występów uczestników.
Zwieńczeniem Festiwalu był występ Zespołu Do Rana, który „rozgrzał parkiet do czerwoności” porywając do tańca nie tylko uczniów.

Podziękowania kierujemy również do: Pana Henryka Gawora – Wicestarosty Wielickiego za obecność na widowni, CER Solne Miasto za przekazanie voucherów, Zespołu TerazMy za przekazanie płyt, Zespołu Skaner za specjalne pozdrowienia .
Serdecznie dziękujemy naszym Koleżankom i Koledze za pomoc w organizacji Festiwalu: p. Agnieszce Klepackiej, p. Gabrieli Koszler, p. Marzenie Skupień, p. K. Zielińskiej i p. J. Gorczyńskiemu.

Opracowały: A. Cichoń, M. Pacura, J. Szostak

Facebooktwittergoogle_plus