TURNUS REHABILITACYJNY 02.09-15.09 2018 Sianożęty

Turnus rehabilitacyjny odbył się po raz 20 w dniach od 02 września do 15 września w Sianożętach nad morzem. Na turnus pojechało: 20 uczniów z opiekunami, 5 uczniów, których pobyt był opłacony przez sponsorów, dzieci z powiatu wielickiego z opiekunami – razem 73 osoby. Uczestnicy byli zakwaterowani w ośrodku blisko morza. Dzieci brały udział w licznych imprezach organizowanych przez ośrodek- wycieczka do Kołobrzegu, rejs statkiem po morzu, impreza w miasteczku indiańskim z licznymi zabawami, ognisko, basen, miały również rehabilitację. Pogoda była przepiękna i wszyscy dobrze odpoczęli.

Pobyt 5 uczniów był możliwy dzięki wiernym sponsorom: Firmie Wesem z Wieliczki , Firmie ELKkoW z Wieliczki, Firmie STANGAZ, Małopolskiemu Bankowi Spółdzielczemu oraz jednej z firm krakowskich.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy!
Facebooktwittergoogle_plus