Baśniowy świat

29 maja, uczniowie klasy 5UB wzięli udział w imprezie edukacyjno – integracyjnej w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży mieszczącym się w Krakowie na ul. Wietora. Dzięki uczniom i nauczycielom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 4 w Krakowie w ramach spotkań „Baśniowy świat”, przenieśliśmy się do Ameryki Północnej poznając charakterystyczne dla tego kraju zwyczaje i tradycje. Impreza rozpoczęła się wzruszającym spektaklem pt. „Kraina Oze”, następnie braliśmy udział w quizie sprawdzającym naszą wiedzę na temat Ameryki. Mogliśmy również obejrzeć pokaz kowbojskich popisów, fascynujący taniec indiański, jak również rozruszać własne ciało w rytmicznym „Burger tańcu”. Całość imprezy przeplatana była występami zespołu „I O TO CHODZI”, którego jednym z członków jest pan Radek – nasz nauczyciel muzyki. Wspaniały występ zespołu, jak również miłe spotkanie w towarzystwie zaprzyjaźnionych kolegów będziemy ciepło wspominać.
Opracowała: J. Bielak

Opracowała: J. Bielak

Facebooktwittergoogle_plus