XIX Mistrzostwa woj. Małopolskiego w Lekkiej Atletyce- Nowa Huta

Dnia 23.05.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Mistrzostwach woj. Małopolskiego w Lekkiej Atletyce w Krakowie Nowej- Hucie.
Skład naszej reprezentacji:
Grupa młodsza: D. Gawlik, Mat. Minczak, K. Cąber, M. Smoleń, D. Krówka i W. Wojciechowska.
Grupa starsza: M. Król, J. Dymurski, M. Kozioł, F. Kasprzyk, G. Urantówka i B. Karnia.
W konkurencji skoku w dal G. Urantówka zajął 1m-ce a B. Karnia 3m-ce.
W biegu na dystansie 100m B. Karnia zajął 3m-ce, w biegu na dystansie 400m G.Urantówka uplasował się na 3miejscu.
Nasza sztafeta 4x 100m w składzie M. Król, J. Dymurski, Mat.Minczak i F. Kasprzyk zajęła 2m-ce.
Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe medale.
Dziękujemy uczestnikom za wytrwałość w zmaganiach sportowych, a nauczycielom B. Markowskiej, M. Zakolskiej, J. Rosół i M. Mikołajczykowi za przygotowanie, pomoc i wsparcie w zawodach sportowych!

Opracowała: M. Zakolska