III Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

22 stycznia w naszej szkole odbył się „III Przegląd Kolęd i Pastorałek”. Wszyscy nasi uczniowie z wielką chęcią i ogromnym zaangażowaniem wzięli w nim udział. Zaprezentowali przygotowane przez siebie kolędy, a widownia z entuzjazmem włączała się do wspólnego śpiewania. Można powiedzieć, że w naszej szkole kolędowanie dołączyło do tradycji i przebiegało w atmosferze ciepła i przyjaźni. Śpiewanie kolęd bowiem to jeden z najpiękniejszych polskich zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Wspólne kolędowanie zbliża ludzi, daje poczucie bliskości i wyzwala w ludziach pozytywne emocje.

A oto nasi zwycięzcy:

I miejsce: klasa I U oraz 3L
II miejsce: 2GŻ oraz 1PP,2PP, 3GŻA
III miejsce: 7UB oraz 6U
Wyróżnienia otrzymali: Marcin Chwastek, klasa 3PP oraz 4S, 4Z

Dziękujemy wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie wszystkich dzieci do występu!

Organizatorzy: A.Litewka, S.Baran, K. Biel, A. Piwowarczyk

Facebooktwittergoogle_plus