Dzień Mamy i Taty

„Największym skarbem rodziców są dzieci”

Piątek 26 maja był w naszej szkole bardzo rodzinnym dniem. Uczniowie wraz nauczycielami przygotowali artystyczną ucztę dla Rodziców z okazji ich święta. Były piosenki o mamie i tacie, tańce – Krakowiaczek, Zorba i Walczyk. Była bajka o „Śwince Sprężynce”. Daniel Gawlik i Norbert Urban zagrali na dzwonkach utwór Johnny’ego Pearson’a „Sleepy shores”. Odbył się rownież pokaz mody, który miał ułatwić Rodzicom wybór stroju na poszczególne okazje – wyjście wieczorowe, strój do pracy, zajęcia sportowe czy w końcu najwygodniejszy strój domowy. Z filmu o mamie „Moja mama – mój bohater” dowiedzieliśmy się, że mama to niezwykły człowiek, w zależności od potrzeb i sytuacji może być szybka jak Batman, zwinna jak Spiderman lub silna jak Hulk. Na koniec wystąpił najmłodszy solista – Kamil Kozub – który w piosence „Kocham Cię mamo!” udowodnił, iż słowo kocham w każdym języku brzmi pięknie.

Uczniom dziękujemy za piękne występy. Rodzicom gratulujemy wspaniałych i zdolnych pociech.

Opracowała: A.Piwowarczyk

Facebooktwittergoogle_plus