„Karuzela barw”

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczniów Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce na terenie patio Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego „Solne Miasto” w Wieliczce. Wystawa nosi tytuł „Karuzela barw”  i jest efektem całorocznej pracy dzieci na zajęciach plastycznych. Pomysł zaprezentowania prac naszych uczniów zrodził się kilka lat temu z potrzeby pokazania lokalnej społeczności oryginalnej twórczości niepełnosprawnych dzieci oraz ich sposobu postrzegania świata.
Dzięki życzliwości wielu osób i instytucji wielickich, podopieczni Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby mogą czuć się pełnosprawnymi uczestnikami życia społecznego, realizować zainteresowania i pasje artystyczne oraz prezentować swoje zdolności i talenty.
Mamy nadzieję, że wystawa „Karuzela barw” ukaże ogromny potencjał naszych uczniów.

Wystawę można oglądać w dniach 24.04.17r – 08.05.17r.

Zapraszamy!

 

Facebooktwittergoogle_plus