Turniej tenisa stołowego

Dnia 26.01.2017 w naszej szkole odbył się miedzyklasowy turniej w Tenisie Stołowym w którym wzięło udział dwunastu uczniów. Każdy z nich pieczołowicie przygotowywał się do finałów po okiem swoich nauczycieli Pani Magdzie Zakolskiej oraz Beacie Markowskiej, aby pokazać się z jeszcze lepszej strony niż przed rokiem. Już pierwsze mecze pokazały, że trud treningu przyniósł oczekiwane efekty, a gra uczniów niejednokrotnie przyprawiała o zachwyt. Tytuł najlepszego tenisisty stołowego w grupie mlodszej przypadł Marcinowi Królowi, a w grupie starszej Adrianowi Mendalskiemu, którzy jako zwycięzcy mieli przyjemność spotkać się twarzą w twarz w meczu mistrzów. Po zaciętym pojedynku Marcin Król musiał uznać wyższość swojego starszego kolegi, ale na pewno w przyszłości wykorzysta zebrane doświadczenie. Poniżej miejsca zajęte przez wszystkich uczniów, którym serdecznie gratulujemy i życzyny wytrwałości w treningach i satysfakcji z wyników. Dziękujemy również za zorganizowanie i przeprowadzenie turneju p. Beacie Markowskiej, p. Magdzie Zakolskiej, p. Pawłowi Jedynakowi oraz p. Mateuszowi Mikołajczykowi.

Klasyfikacja turnieju w Tenisie Stołowym

Grupa młodsza
1. Marcin Król
2. Daniel Gawlik
3. Marek Minczak
4. Franciszek Kasprzyk
5. Mateusz Minczak

Grupa starsza
1. Adrian Mendalski
2.Marcin Kozioł
3. Marek Minczak
3.Piotr Ciaputa
4.Bartłomiej Karnia
5.Grzegorz Golik
6.Dawid Jania
7.Piotr Jania

Opracował: M.Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus