Dopłynęliśmy do ferii

Dobiega końca pierwsze półrocze, a wraz z nim nasze wyjazdy na basen, cieszące się wśród uczniów dużym powodzeniem. Dzięki dodatkowym sponsorom w zajęciach nauki pływania mogło wziąć udział 15 uczniów, zarówno tych młodszych, jak i tych starszych. Z całą pewnością cała grupa uczestników szybko zaadaptowała się w środowisku wodnym, przełamywała swoje lęki oraz nabyła podstawowych umiejętności w zakresie bezpiecznego zachowania w wodzie. W trakcie zajęć nie zabrakło również spontanicznej zabawy z przyrządami, nurkowania przez tych odważniejszych, zjeżdżania do basenu z największej zjeżdżalni, a także relaksu w jacuzzi. Dziękujemy panom instruktorom za profesjonalne podejście, a także wszystkim nauczycielom, którzy nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem w wodzie, ale i poza nią, w szatni, w busie oraz na terenie całego ośrodka sportowego.

Opracowała: J. Pawelec

Facebooktwittergoogle_plus