Zostań Świętym Mikołajem dla czworonożnych przyjaciół

Zachęcamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do włączenia się w akcję, zorganizowaną przez Przychodnię Weterynaryjną „Wibrys” w Krakowie, której celem jest zebranie prezentów dla bezdomnych zwierząt z krakowskiego schroniska. W schronisku szczególnie proszą o :
– konserwy dla psów;
– konserwy dla kotów;
– wyższej jakości karmę dla psów/ kotów w trakcie leczenia;
– koce, kołdry (z wyłączeniem kołder i poduszek puchowych, gdyż po roztarganiu przez zwierzaki pierze zatyka kanalizację), ręczniki, prześcieradła. Jednocześnie prosimy o nie przywożenie ubrań ani materacy.
– smycze, obroże, kagańce, haltery (kantarki).

Wszystkie dary można prosimy składać do pojemnika przy drzwiach wejściowych w holu głównym. Zbiórka trwa do końca listopada.
W imieniu bezdomnych zwierzaków dziękujemy serdecznie za pomoc!!

Facebooktwittergoogle_plus