17 Turnus rehabilitacyjny

17 turnus rehabilitacyjny odbył się w dniach od 02-15 września 2016 roku w Sianożętach nad morzem. Grupa 25 uczniów ze szkoły z rodzicami i absolwentów z rodzicami oraz dzieci z powiatu wielickiego z rodzicami– razem 85 osób, przebywała w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „NEPTUN” położonym bardzo blisko morza. Ośrodek zapewnił nam świetną kuchnię, salę dyskotekową, plac zabaw, boiska do różnych gier, ognisko. Pojechaliśmy również na wycieczkę do Kołobrzegu na zabawę piracką w starym forcie, rejs statkiem po morzu. Zorganizowaliśmy sobie również wycieczkę do przepięknych ogrodów w Dobrzycy i przejazd ciuchcią do latarni morskiej w Gąskach. Pogoda była przepiękna , morze ciepłe a cudowna plaża zapraszała do kąpieli słonecznej i zabawy w piasku. Wszyscy świetnie się bawili jak również leczyli zabiegami rehabilitacyjnymi zaleconymi przez lekarza. Wyjazd dla 3 uczniów był tylko możliwy dzięki wspaniałomyślności naszych sponsorów. Organizatorka turnusów rehabilitacyjnych nauczycielka Magdalena Sitko oraz Pani Beata Markowska opiekunowie grupy razem z uczniami i rodzicami dziękują serdecznie za okazaną pomoc :
1. Panu Marianowi Hajdukowi Firma WESEM z Wieliczki
2. Panu Krzysztofowi Kowalowi Firma ELKkOW z Wieliczki

Do zobaczenia za rok!

Opracowała: Beata Markowska, Magdalena Sitko

Facebooktwittergoogle_plus