Festyn sportowy 2016

W dniu 11.05.2016r. reprezentacja naszej szkoły w składzie : Smoleń Małgorzata, Front Patryk, Kasprzyk Franciszek, Minczak Marek, Minczak Mateusz, Gawlik Daniel, Król Marcin i Dymurski Jakub wzięła udział w jubileuszowym X Integracyjnym Festynie Sportowym zorganizowanym przez SOSW nr 6 z Krakowa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta w Krakowie. Festyn realizowany był w ramach cyklu imprez sportowych „Sport Integracja Zabawy „ we wspólpracy z Urzędem Miasta Krakowa.
Dzieci brały udział w konkurencjach zwinnościowych, szybkościowych, siłowych a także w grach zespołowych. Nie zabrakło słońca, radości i uśmiechu. Uczniowie zostali poczęstowani napojami, preclem i pizzą oraz ciekawymi i licznymi nagrodami.

Opiekę nad drużyną sprawowali nauczyciele: Beata Markowska, Justyna Rosół, Mateusz Mikołajczyk.

Facebooktwittergoogle_plus