Wyjazdowe jasełka

Nasi szkolni aktorzy występujący w przedstawieniu jasełkowym udali się na tournee. „Opowieść Aniołów” została wystawiona na XIV Małopolskim Przeglądzie Grup Jasełkowych i Kolędniczych zorganizowanym przez ZSS nr 4 w Krakowie. Emocje były duże, sala pełna widzów, a do tego czcigodne jury uważnie obserwowało każdy występ. Uczniowie – mimo tremy – zaprezentowali się wspaniale, a niezastąpiony pan Radek poruszył serca słuchaczy góralskimi pastorałkami. Po występie na wszystkich czekał poczęstunek. Przy pysznych przekąskach można było się wyciszyć i porozmawiać z innymi o wrażeniach. Nie zabrakło deklaracji – „Za rok znów chce tu przyjechać!”. Był też czas na pozowanie do zdjęć. Sezon jasełkowy uważamy z wyjątkowo udany.

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus