Spektakl „Piękna i Bestia”

11 grudnia klasa IIL, IIIL oraz Vua i Vub wraz z wychowawczyniami wybrały się do Teatru Współczesnego do Krakowa, na przedstawienie „Piękna i Bestia”. Bajka choć w tradycyjnej wersji wzbogacona została o nowe wątki i zaczarowane postacie, na scenie pojawi się wilk, kot, pies a nawet gadające papugi. Znakomita gra aktorów, przepiękna bajkowa scenografia wraz z efektami laserowymi, padającym śniegiem oraz kolorowe kostiumy przeniosły nas w magiczny świat Belli udającej się do zamku Bestii. Pokazały nam, że w każdym można dostrzec piękno, dobro i wrażliwość,  bo ważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu… Po spektaklu na dzieci czekała niespodzianka, spotkanie z tańczącym Mikołajem i jego pomocnikami:)
Bardzo Dziękujemy Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie oraz pani Marcie Baran za możliwość uczestnictwa w tym pięknym spektaklu.

Opracowała: Renata Zawora

Facebooktwittergoogle_plus