Kim będę? Wybieramy zawód

Wyrabiali ciasto, lepili pierogi, smażyli naleśniki, malowali ściankę kartonowo – gipsową, uruchamiali silniki i tokarki – uczniowie klasy III gimnazjum przygotowywali się do wyboru zawodu podczas Dnia Otwartego ZSZ nr 14 w Nowej Hucie. Dzielni chłopcy – korzystając z pomocy starszych kolegów i koleżanek (w tym absolwentki naszej szkoły) oraz życzliwych porad nauczycieli – perfekcyjnie wykonali każde powierzone im zadanie. Miło było schrupać własnoręcznie udekorowanego przez siebie pierniczka! To chyba właśnie zapach pierniczków sprowadził na miejsce… Świętego Mikołaja, który obdarował naszych uczniów drobnymi upominkami. Dzień spędzony w Nowej Hucie był pełen wrażeń i na pewno pomoże uczniom w wyborze szkoły zawodowej.

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus