Huśtawka dla marzyciela

Każdy lubi się czasem pobujać, dlatego tym razem uczestnicy koła plastycznego postanowili stworzyć swoją huśtawkę. Pomimo tego, że praca ta zajęła nam bardzo dużo czasu warto było go poświęcić, bowiem efekt jest oszałamiający!
Najpierw trzeba było zacząć od oklejenia pudełek po butach na ulubione kolory. Kiedy to było już gotowe, w środku pudełka trzeba było stworzyć krajobraz: niebo wraz ze słońcem, trawę pełną kwiatów, wysokie drzewo oraz góry w oddali. Na samym końcu należało umieścić huśtawkę, wykonaną wcześniej z papieru. Nasza praca byłaby niekompletna gdybyśmy nie posadzili na huśtawkach dzieci, bujających się z uśmiechami na twarzy. Oj, jakie były

nasze uśmiechy, kiedy okazało się, że nasze huśtawki naprawdę się ruszają! Opracowała: Beata Waśniowska

Facebooktwittergoogle_plus