Dzień Dziecka

Na ten dzień uczniowie Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby czekali od dawna. 2 czerwca Młodzieżowa Rada Powiatu pod kierunkiem Pani Aleksandry Ślusarek przygotowała na terenie Kampusu Wielickiego wiele atrakcji dla „milusińskich”. Jedną z nich były występy taneczne. Młodzi wykonawcy zaprezentowali się m.in. w tańcach latynoamerykańskich oraz hip hopie. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Największą popularnością wśród dzieci cieszył się dmuchany zamek. Uczniowie mieli również okazję pochwalić się swoją zręcznością pokonując tor przeszkód. Nagrodą dla „małych sportowców” były słodycze, które czekały na wszystkich uczestników wyścigu. Dzieci chętnie brały udział w konkursie plastycznym, malowały swoje ulubione zabawki, postaci z bajek itd. Wszyscy z ciekawością oglądali wóz policyjny, zaparkowany nieopodal szkoły. Uśmiechnięci panowie policjanci zachęcali do wsiadania do środka samochodu. Dzieci mogły obejrzeć wnętrze wozu, a także zając miejsce za kierownicą pojazdu. Dla uczniów przygotowano poczęstunek. Kanapki, drożdżówki, batoniki i soki umilały czas oczekiwania na kolejne atrakcje. Dla uczestników przygotowano wspaniałe nagrody.

W imieniu uczniów Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby dziękujemy za niespodzianki i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego Dnia Dziecka!

Opracowała: M.Kozłowska

Facebooktwittergoogle_plus