Z wizytą w hotelu Andel’s w Krakowie

Grupa uczniów klas II i III gimnazjum na zaproszenie nauczycieli ZSZ nr 14 w Nowej Hucie miała możliwość uczestniczyć w praktykach uczniowskich (kierunek hotelarstwo) organizowanych w 4-gwiazdkowym hotelu Andel’s zlokalizowanym w samym centrum Krakowa. Mieliśmy okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w tak luksusowym hotelu, obejrzeć pokoje i apartamenty i zwiedzić niemal wszystkie zakamarki. Największe wrażenie zrobił na nas taras widokowy najdroższego z apartamentów. Po tak wspaniałej wycieczce być może niektórzy z uczniów zdecydują się na kontynuowanie nauki w szkole ponadgimnazjalnej w Nowej Hucie i wybór zawodu związanego z obsługą hotelową.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Skrzypkowi, nauczycielowi ZSZ nr 14 w Nowej Hucie, za oprowadzenie nas po hotelu.

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus