„Sportowy Zawrót Głowy”

Dnia 14 maja 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festynie Sportowo-Rekreacyjno- Integracyjnym „ Sportowy Zawrót Głowy” na obiektach Klubu Sportowego „Borek” w Krakowie zorganizowanym przez SOSW nr 1 w Krakowie i Stowarzyszenie „ Wielkie Serce”. Zawodnicy brali udział w grach i zabawach rekreacyjnych, konkurencjach  sprawnościowych, meczach piłkarskich. Po sportowej rywalizacji wszyscy uczestnicy festynu otrzymali poczęstunek. Na zakończenie zawodów zaprezentowały się zespoły taneczne. Zawody zakończyły się uroczystym wręczeniem dyplomów oraz nagród rzeczowych.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Patryk Barański
Jakub Hubicki
Zofia Cyganik
Natalia Sarga
Adrianna Pawlik
Joanna Kocemba
Iwona Owsianka
Jakub Palka
Grzegorz Kula
Mateusz Pająk
Grzegorz Urantówka
Bartłomiej Karnia
Marcin Kozioł
Dawid Jania
Piotr Jania
Tomasz Smoleń

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego:
mgr Beata Markowska
mgr Magdalena Zapolska
mgr Mateusz Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus