Wizyta w Zasadniczej Szkole Zawodowej

Absolwenci gimnazjum w naszej szkole mają możliwość kontynuowania nauki w szkołach zawodowych. Aby ułatwić uczniom oraz rodzicom wybór zgodnego z zainteresowaniami i możliwościami dzieci zawodu, szkoła prowadzi zajęcia w zakresie preorientacji zawodowej. Jednym z elementów tych zajęć są wizyty w szkołach zawodowych, gdzie uczniowie maja okazję zobaczyć pracownie zawodowe i uczestniczyć w praktycznych zajęciach. Tym razem udaliśmy się na Dni Otwarte do Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 31 przy ZSS nr 14 w Nowej Hucie. Uczennice klasy 3G przy życzliwej pomocy starszych koleżanek i kolegów smażyły, piekły, dekorowały i gotowały. Zajęcia były bardzo ciekawe i z pewnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru zawodu.

Opracowała: K. Majcherczyk, A. Kasprzyk

Facebooktwittergoogle_plus