15 Turnus rehabilitacyjny-Jarosławiec 2014

15 turnus rehabilitacyjny odbył się w dniach od 15 do 28 września 2014 roku w Jarosławcu nad morzem. Grupa uczniów i absolwentów z rodzicami – razem 40 osób, przebywała w Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym „RAFA” położonym w centrum Jarosławca, bardzo blisko morza. Ośrodek zapewnił nam świetną kuchnię, basen z podgrzewaną wodą, salę dyskotekową, halę sportową, plac zabaw, boiska do różnych gier, wieczorki taneczne i ognisko. Pojechaliśmy również na wycieczkę do Darłowa i portu w Darłówku. Wszyscy świetnie się bawili jak również leczyli zabiegami rehabilitacyjnymi zaleconymi przez lekarza. Wyjazd dla 9 uczniów był tylko możliwy dzięki wspaniałomyślności naszych sponsorów. Organizatorka turnusów rehabilitacyjnych nauczycielka Magdalena Sitko razem z uczniami i rodzicami dziękują serdecznie za okazaną pomoc:
Panu Marianowi Hajdukowi Firma WESEM z Wieliczki
Panu Prezesowi Banku Spółdzielczego w Wieliczce
Panu Krzysztofowi Kowalowi Firma ELKkOW z Wieliczki
Panu Wojciechowi Lepiarzowi Firma COMPLEX z Wieliczki
Panu Stanisławowi Surówce Firma STANGAZ z Wieliczki

Opracowała:Magdalena Sitko

Facebooktwittergoogle_plus