Czytam z wiosną

Jak najlepiej przywitać wiosnę? Czytając wiersze! Najlepiej właśnie o niej, bo długo wyczekiwana Pani Wiosna bardzo lubi słuchać słów o swojej urodzie, kwiatach, motylach, pąkach na drzewach i śpiewie ptaków. I w takie właśnie powitanie urządzili Pani Wiośnie uczniowie naszej szkoły – Kamil, Agnieszka, Weronika, Marek i Mateusz, którzy podjęli wyzwanie i na konkursie „Czytam z wiosną” głośno, wyraźnie i pięknie czytali przygotowane wiersze. Konkurs odbywał się pod czujnym okiem jurorów – uczniów klas starszych – dwóch Grzegorzów i Daniela, którzy już za parę dni będą reprezentować naszą szkołę w konkursie czytelniczym w Krakowie. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale, a na szczególna uwagę zasłużył Kamil, który był najmłodszym uczestnikiem konkursu. Wiosenne zmagania dzielnych uczniów zostały nagrodzone, a w pełni powitana (i bardzo zadowolona!) Pani Wiosna zagościła w naszej szkole.

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwitter