Ostrożnie! – czyli jak bawić się bezpiecznie

W Klubie Książkowych Motyli miało miejsce niezwykłe spotkanie, odwiedzili nas studenci II roku filologii germańskiej z j.angielskim Uniwersytetu Jagielońskiego oraz dr Piotr Owsiński, którzy zapoznali dzieci z Dominikiem, psem Juniorem i babcią Marysią – bohaterami książki Grzegorza Kasdepke pt: “Ostrożnie! Wszystko co powinno wiedzieć dziecko, żeby mogło bezpiecznie bawić się w domu”. Dominik w zabawny sposób przypomniał Książkowym Motylkom, aby nigdy nie wkładały palców między framugę drzwi, nie wpychały niczego do nosa i ucha, uważały na gorące naczynia, nie bawiły się gazem oraz nie jadły dużo słodyczy.

Ogromne podziękowania dla Katarzyny Oleksy, Wiktorii Jabłońskiej oraz dr Piotra Owsińskiego za wspaniałą zabawę!!

Opracowała: K.Biel

Facebooktwitter