W bibliotece

W słoneczny piątek 18 grudnia klasy VUA, VUB, VIU odwiedziły po raz kolejny Miejską Bibliotekę Publiczną w Wieliczce. Spotkanie miało charakter zimowo- świąteczny. Uczniowie między innymi wysłuchali czytanej opowieści o ptaszku kopciuszku, który nie mógł odlecieć do ciepłych krajów i spędził zimę w Polsce. Kolejne książki to śmieszne wiersze o zimie oraz opowieść o świątecznych przygodach Śnieżki i Krasnoludków. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie zostali obdarowani czekoladami, które mieli zapakować w zimowy strój np. bałwanka, renifera …. Było przy tym dużo radości. Przed wyjściem z Biblioteki złożyliśmy Paniom życzenia świąteczne i oglądnęliśmy wystawę plastyczną, na której szukaliśmy naszych prac. Następnie podziękowaliśmy za gościnę i wprosiliśmy się na następne spotkanie, ale już w nowym roku.

Opracowała: Krystyna Kluska

Facebooktwittergoogle_plus