Innowacja pedagogiczna “Pobawmy się”

Od listopada b.r w naszej szkole realizujemy innowację pedagogiczną pt. „Pobawmy się razem” czyli zajęcia muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne. W innowacji biorą udział uczniowie klasy II L oraz przedszkolaki ze specjalnego punktu przedszkolnego „Teraz My” w Wieliczce. Są to comiesięczne spotkania odbywające się w naszej szkole. Dzisiejsze zajęcia pokazały, że wspólna zabawa to najlepszy sposób na poznanie nowych kolegów i naukę zgodnego współdziałania w grupie. Było to już nasze drugie spotkanie, podczas pierwszego przedszkolaki bawiły się z nami na Zabawie Andrzejkowej. Uśmiech na twarzach zadowolonych dzieciaków świadczy o tym, że zajęcia sprawiły im dużo radości. Kolejne spotkanie z przedszkolakami już w styczniu.

Opracowała: Dorota Dziadusz, Renata Zawora

Facebooktwittergoogle_plus