Konkursy

Finał konkursu fotograficznego

Dnia 10 maja w Zespole Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce, można było oglądać 12 nagrodzonych i wyróżnionych albumów, nadesłanych na konkurs fotograficzny „Uroki naszej okolicy II”

czytaj

Goście z Radwanowic

W drugą grudniową środę, naszą szkołę odwiedzili goście z gimnazjum w Radwanowicach. Byli to jedni z laureatów konkursu fotograficznego „Uroki naszej okolicy”.

czytaj

Moje ulubione zwierzę

W czwartek 27 października odbyło się długo oczekiwane ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Moje ulubione zwierzę”. Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego dnia zwierząt obchodzony w październiku.

czytaj

Bezpieczna droga do szkoły

We wrześniu i październiku w naszej szkole wychowawcy przeprowadzili zajęcia mające na celu przypomnienie i pogłębienie wiedzy o tym, jakich zasad należy przestrzegać, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły i domu po zajęciach.

czytaj

Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego

Dnia 2 czerwca w Zespole Szkół im. Brata Alojzego Kosiby (Kampus Wielicki) odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego dla uczniów gimnazjów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność intelektualną.

czytaj

Artystyczny sukces

Miło nam poinformować, że w IV gminnym konkursie plastycznym „Kapliczki, krzyże przydrożne i figury świętych w gminie Wieliczka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mietniowie, CKiT w Wieliczce

czytaj

Konkurs wiedzy o Polsce

Majowe święta – Dzień Flagi RP oraz Narodowe Święto Konstytucji Trzeciego Maja były – jak co roku -pretekstem do przeprowadzenia konkursu wiedzy o Polsce. Do zmagań stanęły klasy gimnazjalne oraz uczniowie klasy 6L.

czytaj