Uczymy się i bawimy w domu – spotkania online naszym oknem na świat…

Nasza przygoda ze spotkaniami online ciągle trwa. Brakuje nam zwykłej, codziennej szkolnej rzeczywistości – spotkań z rówieśnikami, zajęć, rozmów, zabaw, wspólnie spędzanych przerw, czy wreszcie odgłosu szkolnego dzwonka. Nasze spotkania online w pewnym stopniu pozwalają wypełnić pustkę spowodowaną brakiem zajęć stacjonarnych w szkole i umożliwiają kontakt z ciekawymi osobami. W ostatnim czasie mieliśmy okazję spotkania ze znaną pisarką panią Ewą Stadtmüller, która poprowadziła dla nas warsztaty teatralne. Dowiedzieliśmy się wiele o rodzajach lalek teatralnych i nawet wykonaliśmy własną pacynkę. Była również zumba online z naszą ulubioną Moniką Gizą oraz kolejne spotkania z Domem Kultury INSPIRO, które jak zwykle zainspirowały nas do wykonania pięknych prac plastycznych w oparciu o przeczytaną książkę. Były wreszcie warsztaty z Muzeum Żup Krakowskich, w czasie których dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o soli oraz wzięliśmy udział w konkursie „Wyhoduj swój kryształek soli”. Zapraszamy do fotogalerii klasy 3PP i 6U.

Opracowały: M.Majka i A. Znamirowska

Facebooktwittergoogle_plus