Uczymy się i bawimy w domu – klasa 3PP i nowych wyzwań ciąg dalszy…

Kontynuujemy naszą przygodę z lekcjami online, które wprawdzie nigdy nie zastąpią rzeczywistego kontaktu z nauczycielem i rówieśnikami w szkole, ale mają też swoje zalety. Przede wszystkim możemy dostosować treść zajęć oraz ich zakres do preferencji uczestników oraz poświęcić czas lekcji na pasjonujące uczniów zagadnienia. Na nasze lekcje zapraszamy niezwykłych gości – dzięki temu mogliśmy odbyć „Spotkanie z panią Melodią – online” oraz uczestniczyć we wspaniałych warsztatach prowadzonych przez Dom Kultury INSPIRO. Do naszych zajęć często dołączają nauczyciele z naszej szkoły: pani Laura, pan Mateusz, pan Paweł i pan Radek. Dzięki ich wizytom można było urozmaicić zajęcia treściami z zakresu zasad opieki nad psem i bycia odpowiedzialnym opiekunem, sportu (a zwłaszcza dziedziny sportów ekstremalnych) oraz niezwykłego świata muzyki. Zapraszamy do fotogalerii klasy 3PP!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus