Gala IV Festiwalu Filmowego „Odkryjmy nasz świat”

Ola i Miłosz z klasy 3PP reprezentowali dzisiaj naszą szkołę na Gali IV Festiwalu Filmowego „Odkryjmy nasz świat” zorganizowanego przez SOSW nr 4 z Krakowa. Impreza odbyła się w Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana. Na początku miała miejsce prezentacja wszystkich filmów konkursowych, wśród których znalazł się nasz projekt – teledysk do piosenki Franka Kimono ”King Bruce Lee – Karate Mistrz”. Wszyscy uczestnicy Festiwalu spotkali się następnie na wspólnym poczęstunku oraz sesji fotograficznej na prawdziwym czerwonym dywanie. Wreszcie nastąpiła najprzyjemniejsza część imprezy, czyli odbieranie nagród. Wszyscy uczestnicy uhonorowani zostali upominkami za swój wysiłek włożony w tworzenie filmowych dzieł. Do zobaczenia za rok na kolejnym Festiwalu Filmowym!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus