XIII Integracyjny Festyn Sportowy w Krakowie

Dnia 7 maja 2019r. SOSW nr 6 w Krakowie zorganizował XIII Integracyjny Festyn Sportowy na obiektach Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Emilia Kęsek, Anna Szostak, Mikołaj Francuz, Kamila Cygan, Emilia Linczowska, Wiktoria Piecuch, Małgorzata Smoleń i Marek Minczak. Zawody stworzyły dzieciom okazję do zdobywania pozytywnych doświadczeń poprzez osiąganie sukcesów sportowych, rozwijania sprawności fizycznej oraz umożliwienie nawiązania kontaktów z rówieśnikami z innych szkół. Festynowi sportowemu przyświecała idea propagowania sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród osób niepełnosprawnych. Uczestnicy zawodów otrzymali złote medale i atrakcyjne nagrody. Szkołę wyróżniono pamiątkowym dyplomem.

Opracowała: M. Zakolska

Facebooktwittergoogle_plus